DlaAlpinisty.pl ul. Stawki 3, 00-193 Warszawa

Koszty dostawy

Za przesyłkę pobieramy opłatę jeden raz, niezależnie ile produktów Państwo zamówią. Chyba, że zamówienie będzie ważyło więcej niż 31 kg i długość będzie większa niż 100 cm. W takiej sytuacji bardzo prosimy o kontakt, ustalimy cenę dostawy.

Paczkomat - 15 zł przelew

Kurier - 20 zł przelew, 25 zł pobranie (przy wymiarach przesyłki do 120 cm x 60 cm x 60 cm, powyżej tych wymiarów prosimy o kontakt, ponieważ jest to przesyłka niestandardowa). Powyżej 30 kg koszt przesyłki kurierskiej wynosi 36 zł przy przelewie i 41 zł przy pobraniach

Odbiór osobisty - ul.Stawki 3, Warszawa

 

1. Paczkomaty

Kupując w naszym sklepie wybierz opcję dostawy "Paczkomaty InPost". 
My przygotujemy paczkę i przekaże ją firmie InPost, która jak najszybciej dostarczy przesyłkę do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Możesz monitorować wszystkie zamówione przez Ciebie paczki za pomocą funkcji śledzenia na stronie www.paczkomaty.pl oraz dzięki aplikacji Manager Paczek.

Maksymalnie do 2 dni roboczych paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Gdy paczka znajdzie się w skrytce natychmiast zostaniesz powiadomimy o tym, wysyłając SMS i e-mail z kodem odbioru.

Wprowadź na ekranie Paczkomatu InPost swój numer telefonu komórkowego i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się.

Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz ponowne przypomnienie SMS-em lub 
e-mailem o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do Oddziału InPost. Po 14 dniach od momentu dostarczeniu paczki do Paczkomatu InPost przesyłka zostanie odesłana z powrotem do nas.

Paczkomaty obsługują paczki do 25 kg oraz do 410x380x640 mm długości.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie http://media.paczkomaty.pl/2011/minisite1/minisite1.html

 

2. Przesyłka kurierska

Najszybsza forma dostawy. Przesyłki nadajemy za pośrednictwem firmy DHL w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (przy zapłacie przy odbiorze), bądź od otrzymania zapłaty (wybierając przelew jako formę zapłaty). Zamówienie powinno dotrzeć do Ciebie następnego dnia roboczego po wysłaniu.

Wszystkie paczki powyżej 100 cm i 31 kg są przesyłkami niestandardowymi i wymagają dopłaty. Prosimy o kontakt w razie takiej dostawy. Ustalimy koszt z przewoźnikiem.

 

3. Odbiór osobisty

Zamówienie można odebrać również osobiście. W tym celu zapraszamy do naszego nowego lokalu przy ul. Stawki 3 w Warszawie. Na miejscu można płacić gotówką oraz kartą płatniczą. Jeżeli wolisz, możesz wcześniej zrobić przelew, ale przed przyjazdem upewnij się, że dotarły do nas pieniądze. Często nie dostajemy wpłat tego samego dnia. 

Po przygotowaniu Państwa zamówienia, wyślemy maila z potwierdzeniem i zaproszeniem po odbiór produktów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl