Ostatnio na blogu
Przyssawki do szkła – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przenoszenie i montaż ciężkich wielkogabarytowych elementów szklanych jeszcze nigdy nie były tak proste. A wszystko to za sprawą próżniowych chwytaków samozasysających, które sprawdzają się w niemalże każdej sytuacji, nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Zastosowanie profesjonalnych przyssawek minimalizuje ryzyko upadku tafli wskutek wyślizgnięcia oraz umożliwia bezpieczne jej utrzymanie, kiedy krawędzie nie są jeszcze oszlifowane.

Kategorie blog

Blog DlaAlpinisty.pl

Ciekawostki, porady, newsy z zakresu alpinistyki i nie tylko

Alpiniści przemysłowi polecają: produkty marki Unger 0
Alpiniści przemysłowi polecają: produkty marki Unger

Oczyszczanie trudno dostępnych części fasad i szklanych witryn zlokalizowanych na wysokościach jest nieosiągalne dla zwykłego człowieka. Z pomocą przychodzą tutaj alpiniści przemysłowi, którzy są w stanie dotrzeć z zewnątrz budynku do jego najwyższych partii, by je wyczyścić, wyremontować lub przeprowadzić konserwacje. 

Sprzęt do pracy na wysokościach

Każdy alpinista przemysłowy, poza technicznym wyposażeniem umożliwiającym mu bezpieczne przebywanie na wysokościach, potrzebuje narzędzi, dzięki którym będzie mógł sprawnie realizować swoje prace. 

Firma Unger od lat zajmuje się dostarczaniem wysoko wyspecjalizowanego sprzętu, który jest w stanie sprostać rozmaitym zadaniom na wysokości. 

Ściągaczka Unger to wysokiej klasy sprzęt, który poradzi sobie z usuwaniem najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Wysięgnik zamontowano w nim w sposób mobilny, co umożliwia pracę pod kątem od 30 do 40 stopni. Ergonomiczna konstrukcja w znacznym stopniu ułatwia pracę, a długa listwa ściągająca sprawia, że w przypadku dużych powierzchni czas pracy zostaje skrócony do minimum.

Skrobak Ergo Tec Ninja firmy Unger stworzono dla najbardziej wymagających użytkowników. Ostrze skrobaka wykonane jest z nierdzewnej stali. Sprzęt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 10 lub 15 cm, co daje możliwość doboru długości powierzchni pracujące do swoich potrzeb. Skrobaczka Unger może być zamocowana na kiju teleskopowym, dlatego zwiększa zasięg pracy pojedynczego stanowiska.

Kabura Unger Ergo Tec Ninja Bucket on a Belt również w znacznym stopniu może ułatwiać pracę alpinistom przemysłowym. Solidnie wykonany plastikowy pojemnik do odkładania skrobaczek, wycieraczek i innych narzędzi, będzie bardzo podręcznym udogodnieniem przy wykonywaniu czynności na wysokościach. Dodatkowo kaburę można łatwo zamocować na drabinie. 

Niezawodny i starannie wykonany sprzęt do alpinizmu przemysłowego jest więc gwarancją bezpieczeństwa na dużych wysokościach oraz w widoczny sposób usprawnia pracę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl