Ostatnio na blogu
Przyssawki do szkła – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przenoszenie i montaż ciężkich wielkogabarytowych elementów szklanych jeszcze nigdy nie były tak proste. A wszystko to za sprawą próżniowych chwytaków samozasysających, które sprawdzają się w niemalże każdej sytuacji, nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Zastosowanie profesjonalnych przyssawek minimalizuje ryzyko upadku tafli wskutek wyślizgnięcia oraz umożliwia bezpieczne jej utrzymanie, kiedy krawędzie nie są jeszcze oszlifowane.

Kategorie blog

Blog DlaAlpinisty.pl

Ciekawostki, porady, newsy z zakresu alpinistyki i nie tylko

Climbing technology – podstawowy sprzęt sportowy oraz do pracy na wysokościach 0
Climbing technology – podstawowy sprzęt sportowy oraz do pracy na wysokościach

Pasjonaci gór zdają sobie sprawę z tego, jak wiele satysfakcji dostarcza osiąganie coraz wyższych pułapów. Oczywiście mają też świadomość tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie tego typu zmagań. Nie tylko pasjonaci wspinaczki, ale też osoby wykonujące na co dzień prace wysokościach (np. ratownictwo, dostęp linowy) muszą się odpowiednio zabezpieczyć przed ewentualnym upadkiem. Z myślą o obu grupach marka Climbing Technology oferuje najwyższej jakości produkty, które gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia i pełny komfort.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Climbing Technology to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku produktów przeznaczonych do sportów outdoorowych. Dzięki kompleksowej wiedzy i zastosowaniu nowoczesnych technologii od lat dostarcza rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo przy uprawianiu sportu lub pracy na wysokościach. Ponadto firma stale śledzi trendy i nowości na rynku, na bieżąco wdrażając rozwiązania, dające klientom gwarancję wykorzystania pełnego potencjału dostępnych możliwości. Climbing Technology przy produkcji wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości, które będą niezawodne nawet w trudnych warunkach i nieprzewidzianych sytuacjach.

Wspinaczka

Wspinaczka to forma aktywności, która staje się coraz popularniejsza. Jej poszczególne warianty, takie jak wspinaczka skałkowa, wysokogórska, via ferrata czy speleologia znacząco się od siebie różnią, ale łączy je jeden fakt – od jakości wybranego sprzętu często zależy ludzkie zdrowie, a nawet życie. Marka Climbing Technology zdaje sobie sprawę z tej odpowiedzialności i od lat tworzy przyrządy wykorzystywane nawet przez najlepszych profesjonalistów. Niezwykle bogata oferta zapewnia wyposażenie dostosowane do różnorodnych aktywności sportowych. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na najwyższej jakości karabinki i ekspresy wspinaczkowe w wielu wariantach. Gwarancję bezpieczeństwa zapewnią też funkcjonalne uprzęże i wygodne kaski. Producent oferuje ponadto niezawodne akcesoria zimowe, które pozwolą pokonywać zaśnieżone szlaki nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

Prace na wysokości

Praca na wysokości wymaga nie tylko najlepszych kwalifikacji, lecz także odpowiedniego sprzętu, który właściwie zabezpieczy użytkownika, a jednocześnie pozwoli mu w komfortowy i swobodny sposób wykonywać powierzone obowiązki. Marka Climbing Technology oferuje rozwiązania spełniające te funkcje na każdym poziomie – zaczynając od pełnych uprzęży i pasów biodrowych, przez urządzenia samozaciskowe do autoasekuracji oraz samohamowne, a na drobnych, lecz koniecznych elementach kończąc (np. woreczek na magnezję). Na koniec warto dodać, że wszystkie produkty Climbing Technology sygnowane są certyfikatem jakości w systemie ISO 9001:2000, któremu podlega cały proces produkcyjny.

Podsumowując, producent oferuje sprzęt najwyższej jakości, który od lat cieszy się zaufaniem największych profesjonalistów z branży. Dzięki odpowiedniemu stosunkowi ceny do jakości produkty tej firmy będą też odpowiednim wyborem dla amatorów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl