DlaAlpinisty.pl ul. Stawki 3, 00-193 Warszawa

Kilka ciekawych produktów alpinistycznych marki Singing Rock 0
Kilka ciekawych produktów alpinistycznych marki Singing Rock

Singing Rock to jeden z wiodących producentów sprzętu wspinaczkowego, dostarczający rozwiązań do celów sportowych i alpinistyki przemysłowej. Produkty firmy wyróżnia innowacyjność projektów, wysoka jakość wykonania i materiałów oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. Przedstawiamy 4 propozycje produktów alpinistycznych Singing Rock, na które warto zwrócić uwagę.

Uprząż alpinistyczna Sit Worker 3D speed

Uprząż asekuracyjna Sit Worker 3D speed to jeden z modeli tego typu produktów w ofercie firmy. Jest to zabezpieczenie przeznaczone do pracy na wysokości. Dzięki uprzęży, alpinista przemysłowy pracuje w wygodnej pozycji, bez ryzyka upadku. Regulowane szelki, szeroki pas biodrowy oraz pokryte wytrzymałym materiałem PES pasy udowe zapewniają stabilność i pełen komfort prowadzonych działań. Płynną regulację klamry gwarantuje zastosowanie zamków easy-lock. Wszystkie punkty mocowania uprzęży są zgodne z normami unijnymi. Dodatkową zaletą uprzęży jest pokrycie elementów stalowych powłoką antykorozyjną. Zwiększa to trwałość zabezpieczenia nawet podczas pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Ławeczka do prac na wysokości

Singing Rock posiada w swojej ofercie ławeczkę do prac z zakresu alpinistyki przemysłowej Franklin. Ławeczka o wytrzymałości 250 kg, stosowana łącznie z uprzężą asekuracyjną, pozwala na wydłużenie możliwego czasu pracy na wysokości poprzez wyraźną poprawę jej komfortu. Odpowiednio szerokie, wyściełane materiałem siedzisko oraz wysoko montowane, nieuciskające pasy zapewniają pracownikowi wygodę, stabilność i bezpieczeństwo. Tym, co ją wyróżnia, jest możliwość łatwej kontroli wysokości zawieszenia, dzięki klamrom Rock&Lock. Dodatkowo, ławeczka posiada 3 uchwyty sprzętowe, każdy o udźwigu do 50 kg.

Przyrząd do asekuracji Back Up

Back Up marki Singing Rock to innowacyjny, a jednocześnie prosty w użyciu przyrząd zabezpieczający przed ciężkimi obrażeniami ciała w wyniku upadków i odpadnięć od ściany. Jego niewielkie rozmiary i duża uniwersalność sprawiają, że z powodzeniem konkurować może z dotychczas wykorzystywanymi przyrządami typu locker, shunt lub asap. Mocuje się go na linie, a Back Up, przesuwając się za asekurowaną osobą, zabezpiecza przed upadkiem.

Ochrona liny Rope Protector

Ochrona lin Rope Protector to proste rozwiązanie, pozwalające wydatnie podnosić bezpieczeństwo prący na wysokości. Założony na linę ochraniacz (o długości 50 lub 70 cm), pozwala zabezpieczyć ją przed przetarciem lub przecięciem na ostrych krawędziach lub nierównych powierzchniach konstrukcji.

Singing Rock posiada znacznie szerszy asortyment produktów. Ich wspólną cechą jest dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl