Ostatnio na blogu
Przyssawki do szkła – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przenoszenie i montaż ciężkich wielkogabarytowych elementów szklanych jeszcze nigdy nie były tak proste. A wszystko to za sprawą próżniowych chwytaków samozasysających, które sprawdzają się w niemalże każdej sytuacji, nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Zastosowanie profesjonalnych przyssawek minimalizuje ryzyko upadku tafli wskutek wyślizgnięcia oraz umożliwia bezpieczne jej utrzymanie, kiedy krawędzie nie są jeszcze oszlifowane.

Kategorie blog

Blog DlaAlpinisty.pl

Ciekawostki, porady, newsy z zakresu alpinistyki i nie tylko

Montaż reklam na wysokości – w jaki sprzęt warto zainwestować? 0
Montaż reklam na wysokości – w jaki sprzęt warto zainwestować?

Profesjonalny montaż na wysokości wymaga nie tylko odpowiedniego przeszkolenia osób, które realizują usługę, ale także sprzętu, który jest dostosowany do realizacji takich zadań.

Sklep ze sprzętem alpinistycznym w Warszawie - poznaj ofertę

Montaż reklam na wysokości wymaga odpowiedniej wiedzy, przeszkolenia i umiejętności. Od strony technicznej natomiast należy postawić na sprzęt, który jest przystosowany do takich zadań i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w trakcie pracy. Podnośnik koszowy jest uznawany za podstawę wyposażenia, jednak należy pamiętać o tym, że mysi się on znajdować pod stałą kontrolą dozoru technicznego. Alternatywą są rusztowania, jednak ich rozłożenie zajmuje sporo czasu, natomiast sam podnośnik koszowy uznawany jest za bezpieczniejszy wariant. Przypominamy o możliwości wynajmu podnośników koszowych.

Sprzęt dla profesjonalistów 

W ofercie sklepu znajdują się także liny alpinistyczne i uprząż asekuracyjna. Wykorzystywane są one do realizacji zadań na wysokości, ale przede wszystkim zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i swobodę ruchów. Pozwala to na sprawne umieszczenie banera reklamowego w wyznaczonym miejscu. Każdy z pracowników powinien posiadać odpowiednie ubranie. Szczególnie dużą uwagę należy zwrócić na dobór kasku ochronnego, ale także obuwia i kamizelki odblaskowej. Odpowiednio dopasowane szelki zabezpieczające zapewnią poczucie bezpieczeństwa, ale także swobodę ruchów. Sklep ze sprzętem alpinistycznym w Warszawie to szeroka oferta produktów, dlatego można złożyć kompleksowe zamówienie w jednym miejscu. Dobierając poszczególne elementy ubioru czy wyposażenia, należy pamiętać o tym, że dobra jakość ma kluczowe znaczenie. Inwestowanie w sprzęt znanych i sprawdzonych marek zapewni bezpieczną pracę na wysokości. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl