DlaAlpinisty.pl ul. Stawki 3, 00-193 Warszawa

Profesjonalna chemia do sprzątania łazienki – jakie preparaty warto zakupić? 0
Profesjonalna chemia do sprzątania łazienki – jakie preparaty warto zakupić?

W okresie zimowym, kiedy prac na wysokościach nie ma tak wiele, warto zająć się uporządkowaniem własnej przestrzeni życiowej. Newralgicznym miejscem jest oczywiście łazienka, która powinna być nie tylko higieniczna, ale też sterylna. Jakie środki do sprzątania łazienki warto mieć w swoim domu?

Czyszczenie naturalne czy syntetyczne?

Przed przystąpieniem do sprzątania łazienki należy podjąć ważną decyzję – korzystać ze środków naturalnych czy syntetycznych? Preparaty naturalne są oczywiście bardziej przyjazne dla środowiska oraz naszej łazienki, ale charakteryzują się mniejszą mocą działania, przez co mogą być niewystarczające w niektórych przypadkach. Jeżeli czyszczenie fug będzie naszym głównym zadaniem podczas sprzątania, lepiej zaopatrzyć się w środki syntetyczne. Są one bardziej żrące niż ich naturalne odpowiedniki, ale przynoszą lepsze rezultatu. Tu dobrym wyborem będą preparaty tj. Czysta Fuga, ForLux, MEDICLEAN, ISOKOR czy Clinex.

Jak usunąć pleśń z kabiny prysznicowej?

Pleśń w kabinie prysznicowe jest stosunkowo częstym zjawiskiem. Jaką ją zwalczyć? Możemy to wykonać za pomocą naturalnych detergentów, jak np. roztwór octu, sody oczyszczonej oraz wody. Nie mamy jednak wtedy pewności, że pleśń zostanie zlikwidowana. Najlepszym rozwiązaniem w tym momencie będą syntetyczne środki, które w łatwy sposób uporają się z problemem. Jak usunąć pleśń z kabiny prysznicowej? Możemy skorzystać z profesjonalnych preparatów marek ForLux oraz PROTECT.

Sprzątanie łazienki to nie tylko odpowiednia technika, która pozwoli nam pozbyć się wszędobylskiego kurzu oraz bakterii. Należy również zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty, które pomogą nam w zwalczaniu zanieczyszczeń, jak Tenzi, SaneChem czy MEDICLEAN. Zapraszamy do naszego sklepu, który już od kilku lat oferuje chemię do mycia wszelkich powierzchni. Dzięki temu zyskasz pewność, że kupione przez Ciebie preparaty będą skuteczne i ułatwią Ci wiele codziennych czynności.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl