Ostatnio na blogu
Najczęściej popełniane błędy podczas mycia okien

Mycie okien - czynność wcale nie taka prosta

Bardzo często, podczas mycia okien zdarza nam się popełniać wiele różnorodnych błędów i chociaż czynność ta wydaje się niezwykle prosta i wręcz banalna - sprawia ona wiele trudności. Często zdarza się, że kupiony w markecie, dobry płyn do mycia okien i ręcznik papierowy nie wystarczają, by cieszyć się łatwością sprzątania i w pełni idealnym widokiem czystego okna.

Czysta i świeża elewacja po zimie!

Końcowym etapem budowy domu jest wykonanie zewnętrznej elewacji budynku. Elewacja pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Chociaż nowoczesne tynki są stosunkowo trwałe i odporne na blaknięcie, pod wpływem działania warunków atmosferycznych ulegają zabrudzeniu. Na szczęście istnieją sposoby na uzyskanie czystej i świeżej elewacji, pozbawionej zacieków i przebarwień. Wiele prac można wykonać samodzielnie, należy jednak wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie środki i sprzęt.

Kategorie blog

Blog DlaAlpinisty.pl

Ciekawostki, porady, newsy z zakresu alpinistyki i nie tylko

Szykujesz się na mycie okien na wysokości? Zadbaj o najlepsze akcesoria! 0
Szykujesz się na mycie okien na wysokości? Zadbaj o najlepsze akcesoria!

Mycie okien na wysokości to praca, do której należy się doskonale przygotować. Wiedzą o tym wszyscy profesjonaliści. Jednak w trakcie przygotowań łatwo zapomnieć o pozornie mniej istotnych szczegółach. Tymczasem mogą one mieć ogromne znaczenie dla komfortu i efektywności pracy. O czym więc warto pamiętać?

Profesjonalne akcesoria do mycia szyb

Myjki, ściągaczki, skrobaki i inne akcesoria to podstawowe wyposażenie specjalistów myjących szyby w wysokich budynkach.

Stosowany sprzęt powinien być ergonomiczny, czyli dostosowany do specyficznych warunków panujących na dużych wysokościach. Praca przy myciu okien w wieżowcu jest wyzwaniem i należy zrobić wszystko, żeby jej dodatkowo nie utrudniać.

Warto zadbać, aby stosowane akcesoria i środki myjące powinny być maksymalnie trwałe i wydajne, tak żeby ograniczyć konieczność ich wymiany lub uzupełniania podczas prowadzenia prac. Dzięki temu minimalizowany jest czas przerw i przestojów, a praca staje się szybsza i bardziej efektywna.

Podstawowe środki ochrony osobistej

Profesjonalny sprzęt alpinistyczny to element, o którym nie trzeba nikomu przypominać. Jednak warto pamiętać również o podstawowych akcesoriach ochrony osobistej, takich jak kaski oraz rękawice i okulary ochronne.

Ilość nieoczekiwanych ryzyk mogących wystąpić podczas prac na wysokości jest ogromna. Niekontrolowane upadki przedmiotów lub nieoczekiwane zmiany warunków pogodowych otwierają listę wielu czynników zagrażających pracownikom.  

Właśnie wtedy z pomocą przychodzą odpowiednio dobrane akcesoria ochronne. Pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas prac.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl